top of page

כיצד נוכל לסייע לך?

אנו כאן כדי להוכיח לך שהפתגם "מרבה נכסים, מרבה דאגה" לא תמיד חייב להתקיים. צוות עתיד חדש מספק עבורך מעטפת שירותים רחבה ומגוונת שתטפל בנכס בכל היבטיו ותאפשר לך להתמקד בדברים החשובים באמת. כשכל משימות אחזקת המבנה נמצאות בידי מומחים, הראש שלך פנוי ונינוח יותר. 

ניהול בניין משותף
Designer Apartment

שירותי ניהול לבניינים משותפים

ניהול תקציב הבניין – אנו מנהלים עבורך את חשבון הבנק של הבניין ומבצעים את כלל ההפקדות של דמי ועד הבית. ברמה השוטפת, ננהל עבורך מעקב אחר הכנסות והוצאות והנפקת דוחות תוך שמירה על שקיפות מלאה לכל אורך השירות. 

שירותי גבייה – חברתנו תגבה את דמי ועד הבית מדיירי הבניין. קיימת אפשרות לשירותי סליקת אשראי לנוחות התשלום.

ליווי משפטי – בכל מקרה בו נתקלת בסירוב דיירים לשלם את דמי ועד הבית, אנו מעמידים לרשותך שירותים משפטיים שיסייעו לך להבטיח כי כל הסכום ייגבה כחוק ומספקים לך ייעוץ משפטי בכל תחום הנסוב סביב ניהול הנכס.

ניהול ספקים – ככל שיידרשו תיקונים או עבודות שוטפות – מגינון ועד התקנת מעליות, אנו נבצע עבורך את השוואת המחירים, ננהל מולם את כל התקשורת ונוודא כי העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר.

אחזקת הבניין השוטפת – אנשי הצוות שלנו יאספו את כלל קריאות התחזוקה בבניין וינהלו אותן עבורך ביעילות.

תשלומים לשירותים ותשתיות – נבצע את כל התשלומים לחברת החשמל, המים ושאר השירותים הנדרשים לבניין שלך ללא כל טרחה מצידך.

שירותי אבטחה - חברת עתיד חדש עובדת עם מיטב חברות האבטחה ותדע ליצור עבורכם את החבילה המתאימה ביותר   

שירותי תפעול ואחזקה שוטפים לבניין

כדי להבטיח סביבת מגורים נעימה ובטוחה לכלל הדיירים, חברת עתיד חדש מלווה אותך לאורך השנים ומסייעת לך לשמר את המבנה במצב הטוב ביותר ככל שמדובר בתחזוקה ותפעול. כדי להבטיח שאכן כך יהיה, מנהלי האחזקה המנוסים שלנו מגיעים לביקורת שוטפת במבנה וזמינים תמיד במרחק קריאה אחת לכל תיקון הנדרש עבורך. מנהל האחזקה מרכז את כל ההתקשרות מול אנשי המקצוע הנדרשים בבניין ומטפל בכל ההזמנות והתשלומים. אחת לתקופה, יגיע המנהל לביקורות יזומות ויאתר כשלים לפני שיתחילו להשפיע על חוויית המגורים באופן משמעותי יותר. תחת פיקוחו, ינוהלו כל השירותים הנדרשים לאחזקת הבניין:

 • שירותי ניקיון שוטפים לחדר המדרגות ושאר האזורים המשותפים

 • שירותי גינון לטיפוח החצר על ידי צוות מקצועי

 • שירותי אינסטלציה לטיפול במערכות הביוב ואספקת המים

 • חשמלאים מקצועיים עומדים לרשותך לטיפול בכל תקלה ולביצוע עבודות מיוחדות

 • מדבירים מנוסים יבצעו אחת לשנה הדברה למזיקים כדי לשמור על המבנה נעים ובטוח

 • אחזקת ותיקון מעליות על ידי אנשי מקצוע מנוסים מקריאות שירות שוטפות ועד טיפול בתקלות הדורשות מענה מהיר.

 • בנוסף, אנו מספקים שירותי תפעול ואחזקה לכל מערכת אחרת הנדרשת במבנה שלך ממערכות אבטחה וכיבוי אש ועד למערכות סילוק אשפה, בריכות, חדרי כושר, חניונים ועוד.

בין אם מדובר בבית משותף קטן או במגדלי יוקרה, אנו מלווים אותך לכל צורך הנדרש במבנה, מורכב ככל שיהיה, ומתאימים עבורך מחירים המותאמים למורכבות העבודה ולתקציב שלך. אנו רואים את התמונה הגדולה לאורך כל הפעילות ומסייעים לך לייעל את התפעול שלך, את ההוצאות ואת צריכת האנרגיה בבניין באופן אופטימלי.

Building Cleaning Service
תפעול
Construction Project

יציבות ואיכות המבנה

אנו מספקים שירותי ליווי לשיפוץ לבניינים ותיקים ועד שיפוצי חזיתות ותיקוני מבנה מעמיקים. לאורך כל חיי הבניין, אנו מלווים אותך בתהליכי בדק ומנהלים את כל ההתקשרות עבורך מול הקבלן

מבנה
אב בית

שירות אב הבית

שירות אב הבית של חברת עתיד חדש, מספק לדיירי הבניין חווית מגורים אקסקלוסיבית, התואמת את הלך הרוח המודרני והסטנדרטים הגבוהים שנוצרו בתחום. השירות מיועד לבנייני מגורים המעוניינים לשדרג את אופן ניהול הנכס שלהם ולהעניק לדיירי הבניין מעטפת שירותים מקיפה המסייעת להם לשמור על רמת חיים גבוהה עם נוחות מקסימלית.

כך זה עובד

התקשורת עם אבות הבתים של עתיד חדש מתבצעת באופן דיגיטלי וחדשני, באמצעות אפליקציה ייעודית. כל דייר יכול לקבל לדירתו טאבלט אישי (בתוספת תשלום) ולמבנים משותפים מסופק כחלק מהשירות טאבלט קומתי או כזה המוצב בלובי, דרכו ניתן ליצור קשר עם החברה. כך ניתן להזמין מגוון שירותים בלחיצת כפתור, דרך מערכת ידידותית למשתמש וקלה לתפעול. זהו חלק בלתי נפרד מהחזון של עתיד חדש, השואפת להביא את העתיד להווה ולייצר שילוב אידיאלי בין מערכות ממוחשבות חכמות לבין הון אנושי איכותי המורכב מאבות בתים מקצועיים העומדים לרשות הדיירים בכל עת.

מה כולל שירות אב הבית?

שירות אב הבית מהווה גג לכמה שירותים במקביל, כולם נועדו להקל על חיי הדיירים ולסייע להם לנהל את שגרת יומם ללא הפרעות. השירות מבוסס על פעולות המואצלות לאבות הבתים המיומנים שלנו וכוללות כל מה שבדרך כלל גוזל זמן והתעסקות, כגון:

 • קבלה של טכנאי או איש תחזוקה בדירה, לצורך קבלת הצעות מחיר או ביצוע תיקונים

 • תיקוני חשמל, מיזוג ומים על-ידי אנשי המקצוע המוסמכים של עתיד חדש, בהתאם לתעריף מיוחד של לקוחות החברה

 • עבודות תחזוקה מסוגים שונים 

 • בבניינים משותפים ניתן לבצע ניקיון יסודי בדירה, על-ידי מנקים הנבחרים בקפידה וחומרי הניקיון והחיטוי האיכותיים ביותר בתחום

 • הפקת אירועי בוטיק פרטיים בתפירה אישית, בהתאם לצרכי הלקוח 

 

שירות ללא פשרות וברמה הגבוהה ביותר

חברת עתיד חדש שמה לה למטרה להעלות את רמת החיים בדירות מגורים ובניינים משותפים בישראל וזאת מתוך ידע וניסיון נרחבים בתחום התחזוקה והשירותים. השירות ניתן בפריסה ארצית וכולל ליווי מקצועי צמוד, שירות לקוחות זמין ואדיב וכמובן צוות אבות הבתים מקצועי ומיומן. כל האבות הבתים של עתיד חדש מחזיקים תעודת יושר מהמשטרה ובנוסף עברו סינון קפדני, בדיקות התאמה והכשרות והשתלמויות מטעם החברה, על-מנת שיספקו שירות מדויק ואיכותי ברמה בינלאומית.

זה הזמן לבחור נכון

ההתפתחויות הטכנולוגיות, התרבותיות והכלכליות בארץ ובעולם לא מותירות מקום לספק – עכשיו זה הזמן לנצל את ההזדמנות הנפלאה לחיות בצורה אחרת, יעילה ונעימה יותר מאי פעם. שירות אב הבית מאפשר לכל אדם או חברת ניהול נכסים לעמוד בקצב ולהחליט לחיות טוב יותר, כאן ועכשיו. 

כל השירותים של עתיד חדש מסופקים בהתאמה אישית, תוך אפיון מהיר ומדויק של צרכי הלקוח או בניין המגורים ובמחירים נוחים המתאימים לרמות חיים שונות. בנוסף, אנו מציעים שירות בטלר 360 המיועד לאוכלוסייה מהאלפיון העליון ושירות שמירת נכסים המותאם לסיטואציות שונות בחיי הדיירים.

part-male-construction-worker.jpg
bottom of page